top of page

PODLAHY A DVEŘE, DEKORACE

Dřevěné podlahy

Chcete mít teplý a půvabný domov? Nic nepřekoná majestátnost dřevěné podlahy, nikdy Vás neunaví její neobyčejná krása,kterou bude mít po celou dobu své existence 

 

MEISTER

Laminátové podlahy

Chcete mít trendy podlahu, která zítra bude klasikou? Právě proto je laminátová podlaha tak jedinečná. Zajímavé dekory, inovační detaily přispějí Vašemu osobnímu interiérovému stylu

 

MEISTER

Vinylové podlahy,PVC

Chcete podlahu pohodlnou a praktickou?Tak vstupte do světa vinylových, které svým přirozeným vzhledem a dojmem dřeva splňují výhody syntetických materiálů. Její všestrannost je fascinující.

 

MESITER

GERFLOR

Dveře a zárubně

Tapety, židle,koberce, textilie

Bytové dekorace, květinové stěny

Chcete rafinovanou chuť a univerzální použití?Inspirujte se moderními modely dveří, které dodají vašemu interieru charakter.Všestranné dekorační přednosti, které uvolňují fantazii.

 

PORTA DOORS

VERTE

 

Chcete výrazný dekorační prvek? Nejnovější trendy tapet, fototapet, židlí a stínící techniky dodají vašemu interieru styl a půvab. Jejich charakter způsobí, že interiér bude velmi rafinovaný.

Chcete neopakovatelnou atmosferu? Bytové dekorace dokonale Vynikají tam, kde design sehrává prvořadou úlohu. Přitahují zrak, navozují příjemný pocit a často rozhodují a naší náladě, okouzlují.

bottom of page